• Konkursy

        •  


          Konkursy Szkolne 2015/ 2016

           

          Lp.

          Nazwa Konkursu Szkolnego

          Imię i nazwisko laureatów

          Klasa

          Osoba odpowiedzialna

          1.

          Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

          I – Sprycha Karolina

          II – Maliszewski Mateusz

          III – Zień Hubert

          VI a

          V b

          VI b

          p. Krzysztof Góralczyk

          2.

          Konkurs matematyczny klas II

          I- Jachimowicz Miłosz

          II- Kozioł Aleksandra

          III- Zglejszewska Oliwia

          II a

          II b

          II c

          Anna Dudziec

          3.

          Konkurs Matematyczny klas III

          I- Kolberg Aleksandra

          II – Matusewicz Alicja

          III- Ignaczak Aleksandra

          III b

          III a

          III a

          p. Sabina Konopińska

          4.

          Konkurs ortograficzny klas II

          I- Ornowska Weronika

          II- Adamek Aleksandra

          III – Woliński Bartosz

          II c

          II a

          II b

          p. Jolanta Szunejko

          5.

          Konkurs ortograficzny klas III „Mistrz ortografii”

          I – Klęczar Nikodem

          II – Matusewicz Alicja

          III – Ignaczak Aleksandra

          III b

          III a

          III a

          p. Małgorzata Czabrycka

          6.

          Konkurs ortograficzny klas IV „Weź byka za rogi”

          I – Jachimowicz Milena

          II - Śliwiński Michał

          III –Rapant Nikola

          IV a

          IV a

          IV b

          p. Agnieszka

          Korowaj - Witek

          7.

          Konkurs czytelniczy „Z książką za Pan Brat” klas VI

          I - Karolina Sprycha

          II - Paweł Urbanik

          III - Julia Gręda

          VI a

          VI b

          VI a

          p. J. Kazimierczyk

           8.

          Konkurs polonistyczny „Najlepszy polonista” klas VI

          I - Izabela Rypińska

          II - Jakub Bogdan

          III -Julia Lasiuk

          VI b

          VI a

          VI b

          p. J. Kazimierczyk

          9.

          Konkurs ortograficzny klas VI

          I – Julia Lasiuk

          II – Izabela Rypińska

          III – Julia Kostrubska

          VI b

          VI b

          VI a

          p. Grażyna Lasiuk

          10.

          Konkurs Języka Polskiego kl. V

          I- Jonasz Bals

          II- Małgorzata Andrzejewska

          III- Natalia Soliwoda

          V b

          V b

          V b

          p. Grażyna Lasiuk

          11.

          Konkurs czytelniczy klas V

          I – Maliszewski Mateusz

          II – Gut Aleksandra

          III – Andrzejewska Małgorzata

          V b

          V b

          V b

          p. Grażyna Lasiuk

          12.

          Konkurs recytatorski

          I-III

          I – Aleksandra Szpara

          II – Karol Czech

          III – Alicja Budrewicz

          III a

          II a

          II b

          p. Danuta Lasiuk

          13.

          Konkurs recytatorski

          IV – VI

          I – Paweł Urbanik

          II – Julia Wójcik

          III – Iza Rypińska

          VI b

          V b

          VI b

          p. Krystyna Banasiuk

          14.

          Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia klas IV

          I- Jachimowicz Milena

          II- Cichowska Małgorzata

          III-Konrad Klaudia

          IV a

          IV a

          IV a

          p. Maria Gajdasz - Smalec

          15.

          Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia klas V

          I-Andrzejewska Małgorzata

          II-Żuk Sylwia

          III-Gut Aleksandra

          V b

          V b

          V b

          p. Maria Gajdasz - Smalec

          16.

          Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia klas VI

          I- Zień Hubert

          II- Napierski Jakub

          III- Sprycha Karolina

          VI b

          VI b

          VI a

          p. Maria Gajdasz - Smalec

          17.

          Konkurs Matematycznym

          klas IV

          I – Jachimowicz Milena

          II – Dudek Jakub

          III – Tucewicz Kacper

          IV a

          IV a

          IV b

          p. Tomasz Durzyński

          18.

          Konkurs Matematyczny

          klas V

          I – Bals Jonasz

          II – Andrzejewska Małgorzata

          III – Maliszewski Mateusz

          V b

          V b

          V b

          p. Tomasz Durzyński

          19.

          Konkurs historyczny kl. IV

           

          I – Milena Jachimowicz

          II – Bartłomiej Grabas

          III – Nikola Jarkiewicz

          IV a

          IV b

          IV b

          p. Małgorzata Smoleńska

          p. Krystyna Banasiuk

          20.

          Konkurs historyczny kl. V

           

          I – Szymon Światkowski

          II – Patrycja Molesztak

          III – Amelia Leszczyńska

          V a

          V a

          V b

          p. Małgorzata Smoleńska

          p. Krystyna Banasiuk

          21.

          Konkurs historyczny kl. VI

           

          I - Hubert Zień

          II – Jakub Napierski

          III – Paweł Urbanik

          VI b

          VI b

          VI b

          p. Małgorzata Smoleńska

          p. Krystyna Banasiuk

          22.

          Konkurs plastyczny „Jan Paweł II – Patron Rodziny” kl. I -III

          I- Ignaczak Aleksandra

          II- Mickiewicz Patrycja

          III – Półtorak Amelia

          III a

          III a

          III b

          p. Jolanta Gawkowska

          23.

          Konkurs plastyczny „Jan Paweł II – Patron Rodziny” kl. IV - VI

          I- Gut Aleksandra

          II – Jarkiewicz Nikola

          III – Budrewicz Zuzanna

          V b

          IV b

          IV b

          p. Jolanta Gawkowska

          24.

          Konkurs języka angielskiego „Zostań Mistrzem Literowania” klas IV – V

          I- Jachimowicz Milena

          II – Dziakońska Donata

          III – Filipowski Filip

          IV a

          IV b

          IV b

          p. Kamila Komor

          25.

          Konkurs j. angielskiego„ Speeling Bee” kl. III

          I – Aleksandra Kolberg

          II – Małgorzata Maliszewska

          III – Wiktoria Lewandowska

          III b

          III a

          III a

          p. Izabela Kudelska

          26.

          Konkurs języka angielskiego  kl. IV

          I- Jachimowicz Milena

          II- Dziakońska Donata

          III-Wasilewski Kornel

          IV a

          IV b

          IV b

          p. Anna Dokurno

          27.

          Konkurs języka angielskiego kl. V

          I- Andrzejewska Małgorzata

          II – Żuk Sylwia

          III – Jasiński Konrad

          V b

          V b

          V a

          p. Anna Dokurno

           

          Konkurs języka angielskiego klas VI

          I - Julia Lasiuk

          II - Zuzanna Gilewska

          III - Kacper Kasperek

           

          VI b

          VI b

          VI b

          p. Izabela Kudelska

          28.

          II miejsce - Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej o „Puchar Tymbarku”.

          Kowalski Miłosz, Żytkiewicz Dominik, Liter Jakub, Żurawski Seweryn, Klimowski Maciej, Świątkowski Szymon, Rudnicki Marcin, Matusewicz Dominik, Szczygło Artur, Tucewicz Kacper, Żytkiewicz Dawid, Stolarewski Maciej, Kwiatkowski Mateusz, Jachimowicz Miłosz, Czech Karol, Piasecki Szymon, Maliszewski Marcin, Klęczar Nikodem

           

          p. Zbigniew Czabrycki

          29.

          Kangur Matematyczny

          Jachimowicz Milena

          Jachimowicz Miłosz

          Urbanik Krzysztof

          IV a

          II a

          II a

          p. Tomasz Durzyński

           

           

          - udział w Konkursie recytatorskim na szczeblu gminnym :
          klasy I-III: Aleksandra Szpara (op. Jolanta Szunejko)
                            Karol Czech (op. M. Tatol)
          klasy IV -VI : Paweł Urbanik (op. G. Lasiuk)
                                  Julia Wójcik (op. G. Lasiuk)
           

          - udział w konkursie recytatorskim na szczeblu powiatowym: Paweł Urbanik (op. G. Lasiuk)

          Konkurs plastyczny „Nie wypalaj traw” organizowany przez ZSP w Jezioranach: miejsca i wyróżnienia;
          - Szymon Górecki VB
          - Nikola Jarkiewicz IVb
          - Julia i Jagoda Zień
          - Anna Tosińska,
           

          I miejsce w Wojewódzkim Turnieju PN LZS „Mała Piłkarska Karda czeka”

          - opiekun p. Z. Czabrycki (Miłosz Kowalski, Seweryn Żurawski, Dominik Żytkiewicz, Marcin Rudnicki, Jakub Liter, Szymon Świątkowski, Dominik Matusewicz, Maciej Klimowski, Kacper Tucewicz),
           

          I miejsce w Wojewódzkim Finale Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar Tymbarku
          - opiekun  p. Z. Czabrycki (Miłosz Kowalski, Seweryn Żurawski, Dominik Żytkiewicz, Marcin Rudnicki, Jakub Liter, Szymon Świątkowski, Dominik Matusewicz, Maciej Klimowski, Kacper Tucewicz, Artur Szczygło),
           

          XIV miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach o Puchar Tymbarku
          - opiekun  p. Z. Czabrycki (Dawid Żytkiewicz, Miłosz Jachimowicz, Mateusz Kwiatkowski, Maciej Stolarewski, Nikodem Klęczar, Marcin Maliszewski, Szymon Piasecki, Karol Czech)

           

          III powiatowy Konkurs Przyrodniczo-ekologiczny klas III- wyróżnienie uczennic
          Wiktoria Lewandowska IIIa (p. J. Szunejko)
          Karolina Makowska IIIb (p. K. CZerniewska)

           

          Turniej Agencji Rynku Rolnego „Jem owoce, piję mleko w życiu zajdę daleko” V miejsce

          - opiekun p. B. Jarkiewicz (Aleksandra Kolberg, Marcin Maliszewski,Bartosz Szpakowski, Maja Grabowska, Bartosz Woliński, Wiktoria Kowalczyk, Łucja Frączek),

           

          - uczniowie brali udział w konkursach przedmiotowych KO tylko na szczeblu szkolnym
          (j. polski - 31 osób, historia - 28 osób, j. angielski - 4, matematyka - 6 , przyroda -20) 
           


           

          Udział uczniów w konkursach i ich osiągnięcia w roku szkolnym 2013/14

              SP

          Konkursy Szkolne 2014

          Lp.

          Nazwa Konkursu Szkolnego

          Imię i nazwisko laureatów

          Klasa

          Osoba odpowiedzialna

          1.

          Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

          I miejsce – Miłosz Sowa

          II miejsce – Krystian Bartczak

          III miejsce – Piotr Dzikowski

          VB

          VB

           

          VI A

          p. Krzysztof Góralczyk

          2.

          Konkurs matematyczny klas II

          I miejsce – Bartosz Grabas

          II miejsce – Kornel Wasilewski

          III miejsce – Milena Jachimowicz

          II B

          II B

           

          II A

          p. Jolanta Szunejko

          p. Krystyna Czerniewska

          3.

          Konkurs Matematyczny klas III

          I miejsce – Jonasz Bals

          II miejsce – Julia Wójcik

          III miejsce – Mateusz Maliszewski

          III B

          III B

          III B

          p. Anna Dudziec

          p. Małgorzata Czabrycka

          4.

          Konkurs ortograficzny klas II

          I miejsce – Milena Jachimowicz

          II miejsce – Donata Dziakońska

          III miejsce – Artur Szczygło

          II A

           

          II B

           

           

          II A

          P. Sabina Konopińska

          p. Małgorzata Tatol

           

          5.

          Konkurs ortograficzny klas III

          I miejsce – Jonasz Bals

          II miejsce – Małgorzata Andrzejewska

          III  miejsce – Sylwia Żuk

          III B

          III B

           

          III B

          p. Anna Dudziec

          p. Małgorzata  Czabrycka

          p. Krystyna Czerniewska

          6.

          Konkurs czytelniczy klas V

          I miejsce – Konrad Cybulski

          II miejsce – Iga Czobot

          III miejsce – Adrianna Bułanowska

          V A

           

          V A

          V B

          p. Grażyna Lasiuk

          7.

          Konkurs języka polskiego klas V

          I miejsce – Iga Czobot

          II miejsce – Adrianna Bułanowska

          III miejsce – Miłosz Sowa

          V A

          V B

           

          V B

          p. Grażyna Lasiuk

           8.

          Konkurs ortograficzny klas V

          I miejsce – Adrianna Bułanowska

          II miejsce – Piotr Słodkowski

          III miejsce – Iga Czobot

          V B

           

          V C

           

          V A

          p. Grażyna Lasiuk

          9.

          Konkurs Języka Angielskiego klas V

          I miejsce – Miłosz Sowa

          II miejsce – Daria Kiszko

          III miejsce – Piotr Słodkowski

          V B

          V C

          V C

          p. Izabela Kudelska

          10.

          Konkurs języka angielskiego -czytelniczy klas VI

          I miejsce –Remigiusz Zień

          II  miejsce –Szymon Sawczuk

          III miejsce – Klaudia Hubacz

          VI A

          VI A

           

          VI A

          p. Izabela Kudelska

          11.

          Konkurs języka angielskiego „Zostań Mistrzem Literowania” klas IV - V

          I miejsce – Adrianna Bułanowska

          II miejsce – Iga Czobot

          III miejsce – Miłosz Sowa

          V B

           

          V A

          V B

          p. Kamila Komor

          12.

          Konkurs języka angielskiego klas VI

          I miejsce – Remigiusz Zień

          II miejsce – Klaudia Hubacz

          III miejsce – Jolanta Andrzejewska

          VI A

           

          VI A

           

          VI B

          p. Anna Dokurno

          13.

          Konkurs recytatorski

          I miejsce – Julia Wójcik (I-III)

          I miejsce –Kornelia Wójcicka (IV-VI)

          III B

           

          V A

          p. Krystyna Czerniewska

          p. Grażyna Lasiuk

          14.

          Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia klas IV

          I miejsce – Jakub Napierski

          II miejsce – Kacper Kasperek

          III miejsce – Karolina Sprycha

          IV B

           

          IV B

           

          IV A

          p. Maria Smalec

           

          14.

          Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia klas V

          I miejsce – Bartłomiej Potyra

          II miejsce – Miłosz Sowa

          III miejsce – Magdalena Wardzyńska

          V C

           

          V B

          V B

          p. Maria Gajdasz – Smalec

           

          15.

          Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia klas VI

          I miejsce – Klaudia Hubacz

          II miejsce – Remigiusz Zień

          III miejsce – Aleksandra Ziejewska

          VI A

          VI A

           

          VI A

          p. Maria Gajdasz – Smalec

           

          16.

          Konkurs Matematycznym

          klas IV

          I miejsce – Paweł Urbaniak

          II miejsce – Maciej Wiśniewski

          III miejsce – Marta Żuk

          IV B

           

          IV B

          IV A

          p. Tomasz Durzyński

           

          17.

          Konkurs Matematycznym

          klas V

          I miejsce – Krzysztof Zień

          II miejsce – Piotr Słodkowski

          III miejsce –Miłosz Sowa

          V A

          V C

           

          V B

          p. Tomasz Durzyński

           

          18.

          Konkurs Matematycznym

          klas VI

          I miejsce –Remigiusz Zień

          II miejsce – Szymon Sawczuk

          III miejsce – Wiktor Maruszewski

          VI A

          VI A

           

          VI B

          p. Tomasz Durzyński

           

          19.

          Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur’

          wyróżnienie – Jonasz Bals

           

          wyróżnienie – Krzysztof Zień

          III B

           

          V A

          p. Małgorzata Tatol

           

          p. Tomasz  Durzyński

          20.

          Konkurs warcabowy

          w kat. I-III dziewcząt:

          I miejsce – Zuzanna Budrewicz

          II miejsce – Katarzyna Szymańska

          III miejsce – Łucja Frączek

          w kat. I-III chłopców:

          I miejsce – Mateusz Maliszewski

          II miejsce – Artur Szczygło

          III miejsce – Dominik Matusewicz

          w kat. IV-VI dziewcząt:

          I miejsce –  Aleksandra Ziejewska

          II miejsce – Ilona Szoka

          III miejsce – Natalia Wojciechowska

          w kat. IV – VI chłopców:

          I miejsce – Piotr Słodkowski

           

           

          II b

           

          III b

           

          I b

           

          III b

           

          II a

          III a

           

           

          VI a

           

          IV a

           

          V b

           

          p. Jadwiga Adamiec

           

          p. Stanisława Andryszewicz - Jasińska

          21

          II miejsce w Ogólnopolskim Finale Turnieju Piłki Nożnej o „Puchar Tymbarka”

          Kowalski Miłosz

          IVa

           

          Z. Czabrycki

          Liter Jakub

          IV b

          Żytkiewicz Dominik

          III a

           

          Finał Wojewódzki

          Żurawski Seweryn

          III a

           

          Udział uczniów w olimpiadach i konkursach przedmiotowych w  2013/2014r.

          Lp.

          Nazwa konkursu/olimpiady

           

          Nazwisko i imię ucznia

          klasa

          Osiągnięcie

          Nauczyciel prowadzący

           

          Uwagi

          1.

          Konkurs Przedmiotowy KO – język polski

          44 osób

          IV-VI

          -

           

          Grażyna Lasiuk

           

           

          2.

          Konkurs Przedmiotowy KO – przyroda

          63 osób

          IV - VI

          -

          Elżbieta Błaszczyk

          Maria Gajdasz - Smalec

           

           

          3.

          Konkurs Przedmiotowy KO – j. angielski

          17 osoby

          IV-VI

          -

          Kamila Komor

           

          4.

          Konkurs Przedmiotowy KO – historia

          26 osób

          IV - VI

          -

          Krystyna Banasiuk

           

          5.

          Konkurs Przedmiotowy KO – matematyka

          10 osób

          IV - VI

          -

          Tomasz Durzyński

           

           

          6.

          Rejonowa Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

          Aleksandra Ziejewska

          VI a

          -

          Maria Gajdasz – Smalec

           

           

           

          7.

          Konkurs Małych Form Teatralnych„ Pójdźmy wszyscy do stajenki”

          14 uczniów

          I a

          wyróżnienia

          Jolanta Szunejko

          Zbigniew Kalisz

           

          8.

          Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Zapobiegajmy Pożarom”

           

          I-VI

          -

          Marzena Szpakowska

           

          9.

          XX Biegi Przełajowe „Droszewo 2013”

          15 uczniów

          IV-VI

          -

          Barbara Jarkiewicz

           

                10.

          Ogólnopolski Konkurs „Zwierzak za kierownicą”

          Zuzanna Gilewska

          IV b

          wyróżnienie

          w konkursie plastycznym

          Marzena Szpakowska

          Udział w uroczystości w Pałacu Prezydenckim

                 11.

          Konkurs recytatorski „Spotkanie z poezją”

          Julia Wójcik

          III b

          udział w eliminacjach rejonowych w Biskupcu

          Małgorzata Tatol

           

                 12.

          Konkurs Matematyczny „Kangur Matematyczny”

          Jonasz Bals

          III b

          wyróżnienie w kategorii „Maluch”

          Małgorzata Tatol

           

          Krzysztof Zień

          V a

          wyróżnienie w kategorii „Beniamin”

           

          Tomasz Durzyński

                13.

          Turnieju Piłki Nożnej o „Puchar Tymbarka”

          Kowalski Miłosz

          IVa

           

          II miejsce w Ogólnopolskim Finale Turnieju Piłki Nożnej o „Puchar Tymbarka”

          Zbigniew Czabrycki

           

          Liter Jakub

          IV b

          Żytkiewicz Dominik

          III a

           

          Żurawski Seweryn

          III a

           

          Dodatkowo:

          - udział uczniów SP w Zbiórce zużytych baterii „ Baterie na wagę czystego środowiska”, odpowiedzialna osoba – p. A. Dudziec ( szkoła otrzymała nagrody – pomoce i gry planszowe)

          - udział w zbiórce „ Góra Grosza” – odpowiedzialna – B. Jarkiewicz i SU (zebrano – 483,99)

           

          GIMNAZJUM

          Udział uczniów w olimpiadach i konkursach w r. sz. 2013/2014

          Lp.

          Nazwa konkursu/olimpiady

          Ilość uczniów

          Klasa

          Osiągnięcie

          Nauczyciel prowadzący

          Uwagi

          1.  

          XXXVIII Wojewódzki Konkurs Krasomówczy

          1 osoba

          IIIb

          Czech Maja – II miejsce w Rejonie

          R. Tuchulska

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – język polski

          12 osób

          IIbc, IIIabc

          -

          R. Tuchulska

          A. Kuszczak

          A. Korowaj - Witek

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – historia

          5 osób

          IIb, IIIabc

          -

          M. Łapiński

          Z. Sadza

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – matematyka

          6 osób

          IIIabc

          -

          G. Łapińska

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – biologia

          3 osoby

          IIc, IIIc

          zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:

          Monika Andrzejewska

          Kacper Głodowski - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii

          E. Kawecka

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – język angielski

          2 osoby

          IIIbc

          -

          A. Kajszczak

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – język niemiecki

          3 osoby

          IIIab

          -

          E.Podeszewska

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – geografia

          3 osoby

          IIb,c

          IIIb

          -

          G. Nachiło

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – fizyka

          7 osób

          IIIabc

          -

          G. Święconek

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – chemia

          6 osób

          IIbc, IIIabc

          -

          D. Sosnowska

           

          1.  

          Konkurs Przedmiotowy KO – WOS

          1 osoba

          IIIa

          Natalia Majsterek -finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie

          Z. Sadza

           

          1.  

          Mistrzostwo Gimnazjum w Jezioranach w siatkówce dziewcząt OSiR/Gimnazjum

           

           

          II miejsce

           

           

          1.  

          XX Warmińskie Biegi Przełajowe „Droszewo 2013”

          19 osób

          Iabc, IIabc, IIIac

          II miejsce w Klasyfikacji Generalnej Gimnazjów

          M. Smoleńska

          S. Wójcik

           

          1.  

          Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

          5 osób

          Ib, c

          II b

          III a

                -

          G. Łapińska

           

          1.  

          Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

          3 osoby

           

              -

          M. Smarzyński

           

          1.  

          Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

          8 osób

          IIb,c

          IIIa,c

             -

          M. Smarzyński

           

          1.  

          Wojewódzki Astronomiczny Konkurs Gimnazjalistów

          33 osoby

          IIc

          IIIa,b,c

            -

          G. Święconek

           

          1.  

          Ogólnopolski Konkurs „Zwierzak za kierownicą”

           

           

           

          M.Szpakowska

           

          1.  

          II Halowy Turniej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych. Jeziorany 2014 r.

           

           

          II miejsce

           

           

          1.  

          Mistrzostwa Województwa WMZ LZS w HPN Gimnazjów 2014

           

           

          II miejsce w

          I Rundzie Eliminacyjnej

          A. Szuwalski

           

           

           

           

           


          C Z Ł O N K O W I E

          SZKOLNEGO KOŁA PCK     SP W JEZIORANACH

          L A U R E A C I

          R E J O N O W E J   I   W O J E W Ó D Z K I E J

          O L I M P I A D Y

          P R O M U J Ą C E J   Z D R O W Y   S T Y L    Ż Y C I A

           

           

          Opiekun Szkolnego Koła PCK w Zespole Szkół w Jezioranach w Szkole Podstawowej - Maria Gajdasz-Smalec

           

           

          Rok szkolny

          uczestnictwa

          w konkursie

          Nazwisko

          i imię

          Kl.

          Rejonowa

          Olimpiada Promująca Zdrowy Styl Życia

          (miejsce)

          Wojewódzka Olimpiada Promująca Zdrowy Styl Życia

          (miejsce)

           

           

             2001/2002

          Michałek Krzysztof

          VIA

          VI

           

          Olszewski Marcin

          VIA

          VII

           

          Sienkiewicz Karolina

          VI A

          IX

           

          2002/2003

          Kunigielis Joanna

          V C

          I

          23.03.2002r.

          X

           

          2004/2005

          Zywert

          Paulina

          V A

          III

          02.04.20005r.

           

          Kąkolewska Katarzyna

          V A

          IV

          02.04.2005r.

           

          2005/2006

          Kąkolewska Katarzyna

          VI A

          I

          06.11.2006r.

          VI

          07.05.2006r.

          2007/2008

          Kowalczyk Krystian

          VI C

          VI

          17.11.2007r.

           

           

          Węgrocki Grzegorz

          VI B

           

          III

          17.11. 2007r.

           

          V

          21.03.2009r.

          2008/2009

          Szwaradzka Dominika

          VI C

          V

          21.02.2009r.

          XI

          21.03.2009r.

          2009/2010

           

          Biedruń Izabela

          VI A

          V

          05.12.2009r.

          VII

          2010/2011

          Wojas

          Adrian

          V A

           

          V

          11.12.2010r.

          VII

          2011/2012

          Brych Kacper

           

          VI C

           

          I

          07.01.2012r.

          IV wynik

          24.03.2012

          2012/2013

          Zadrożny Kacper

           

          Maliszewska Natalia

          VIA

           

           

          VI B

          I

          08.12.2012r.

           

           

          IV

          08.12.2012r.

           

           

           

          UDZIAŁ UCZNIÓW  SK PCK W ZAWODACH RATOWNICZYCH

          W OLSZTYNIE

           

          III Rejonowe Zawody Ratownicze PCK:  II miejsce 27.05.2004r. zespół

                             ratowniczy  w składzie:  Mariusz Kalwara i Jacek Drzewiecki

           

          IV Rejonowe Zawody Ratownicze PCK:  II miejsce 02.06.2005r. zespół

                                ratowniczy   w składzie: Jacek Drzewiecki i  Mateusz Tłałaj

           


           

           

          Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

          rok szkolny 2012/2013

          Gimnazjum im. Seweryna Pieniężnego

           

           

           

           


           

           

          Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych

          rok szkolny 2011/2012

          Gimnazjum im. Seweryna Pieniężnego

          Imię i nazwisko ucznia                   

          Klasa

          Imię i nazwisko osoby przygotowującej

          Przedmiot

          Anneliza Tiefers

          III B

          Dorota Sosnowska

          chemia

          Anneliza Tiefers

          III B

          Elwira Podeszewska

          j. niemiecki

          Kamil Krzysztof Pisarski

          III B

          Elwira Podeszewska

          j. niemiecki

          Katarzyna Maria Pańczyszyn

          III A

          Grażyna Nachiło

          geografia

           

           

           

          Uczniowie, którzy biorą udział w dalszych etapach konkursów przedmiotowych.

          rok szkolny 2011/2012

          Gimnazjum im. Seweryna Pieniężnego

          Etap wojewódzki

           

          Imię i nazwisko ucznia                   

          Klasa Imię i nazwisko osoby przygotowującej Przedmiot
          Anneliza Tiefers III B   Dorota Sosnowska chemia
          Katarzyna Maria Pańczyszyn III A Grzegorz Święconek fizyka
          Anneliza Tiefers III B Elwira Podeszewska j. niemiecki
          Kamil Krzysztof Pisarski III B Elwira Podeszewska j. niemiecki
          Katarzyna Maria Pańczyszyn III A Grażyna Nachiło geografia
          Tymoteusz Tyrajski III B Elżbieta Wakszyńska matematyka

           


          Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego

          konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2011/2012 – SP Jeziorany

           

           

          Imię i nazwisko ucznia

          Klasa

          Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego

          Przedmiot

          %  uzyskanych  punktów

          Elżbieta Gortych

          VIC

          Elżbieta Błaszczyk

          przyroda

          86 %

          Monika Andrzejewska

          VIC

          Grażyna Lasiuk

          j. polski

          72,5%

          Natalia Szczygło

          VIA

          Grażyna Lasiuk

          j. polski

          72,5%

           


          Elżbieta Gortych została finalistką konkursu przyrodniczego organizowanego przez KO w Olsztynie !