• Przydział pracowni na spotkania rodziców z wychowawcami r. szk. 2019/20


    • KLASA

       

      WYCHOWAWCA

      NR PRACOWNI

      I a

      Krystyna Czerniewska

       

      7C

      I b

      Sabina Konopińska

       

      1C

      II a

      Barbara Jarkiewicz

       

      2C

      II b

      Małgorzata Czabrycka

       

      3C

      III a

      Małgorzata Tatol

       

      4C

      III b

      Danuta Lasiuk

       

      6C

      IV a

      Kamila Komor

       

      17A

      IV b

      Marzena Szpakowska

       

      16A

      V a

      Małgorzata Smoleńska

       

      13A

      V b

      Sławomira Wójcik

       

      3A

      V c

      Agnieszka Kajszczak

       

      6A

      VI a

      Grażyna Lasiuk

       

      4A

      VI b

      Zbigniew Sadza

       

      14A

      VI c

      Anna Kuszczak

       

      5A

      VII a

      Anna Dokurno

       

      7A

      VII b

      Zbigniew Kalisz

       

      11A

      VIII a

      Zbigniew Czabrycki

       

      8A

      VIII b

      Krzysztof Góralczyk

       

      18A

       

    • Nowa numeracja klas w bud. A (od 01.09.2019 r.)

    • PARTER

      BYŁO

      13

      prac.

       j. angiel.

      14

      prac.

      matemat.

      21

      prac.

      plastyki

      15

      prac.

      j. pol.

      16

      prac.

      j. pol.

      17

      prac.

       j. angiel.

      18

      prac.

      matemat.

      19

      prac. fizyki

      JEST

      1

       

      2

       

      3

      prac. przyr.-biol.

      4

       

      5

       

      6

       

      7

       

      8

      prac.

      matemat.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      I  PIĘTRO

      BYŁO

      10

      prac.

      j. niem.

      12

      prac. komput.

      1

      prac.

      muzyki

      2

      prac.

      geografii

      5

      prac.

      historii

      6

      prac.

      historii

      7

      prac. biol. i chemii

       

      JEST

      9

       

      10

       

      11

       

      12

       

      13

       

      14

       

      15

      prac.

      chem.-fiz.

       

       

      II  PIĘTRO (byłe mieszkanie)

      NOWE  KLASY

      16

      prac,

      plastyki

      17

      prac. język.

      18

      prac. komput.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

    • PRZYDZIAŁ OPIEKI NAD PRACOWNAMI  NA ROK SZKOLNY 2019/2020

    • Nr sali

      Przedmiot

       

      Opiekun pracowni

      1 A

      religia

      p. Jolanta Gawkowska

       

      2 A

      matematyka

      p. Elżbieta Wakszyńska

       

      3 A

      przyroda/biologia

      p. Elżbieta Błaszczyk

       

      4 A

      język polski

      p. Grażyna Lasiuk

       

      5 A

      język polski

      p. Anna Kuszczak

       

      6 A

      język angielski

      p. Agnieszka Kajszczak

       

      7 A

      matematyka/język angielski

      p. Anna Dokurno

       

      8 A

      matematyka

      p. Z. Czabrycki

       

      9 A

      język niemiecki

      p. Elwira Podeszewska

       

      10 A

      informatyka

      p. Marek Smarzyński

       

      11 A

      muzyka

      p. Zbigniew Kalisz

       

      12 A

      geografia

      p. Grażyna Nachiło

       

      13 A

      historia

      p. Małgorzata Smoleńska

       

      14 A

      Historia/WOS

      p. Zbigniew Sadza

       

      15 A

      chemia/fizyka

      p. Ewa Kawecka

       

      16 A

      plastyka

      p. Marzena Szpakowska

       

      17 A

      język angielski

      p. Kamila Komor

       

      18 A

      informatyka

       

      p. Krzysztof Góralczyk

      1 D

      świetlica klasy I - III

      p. Janina Boradyn

       

      3 D

      zajęcia komputerowe

       

      p. Krzysztof Góralczyk

      1 C

      edukacja wczesnoszkolna

       

      p. Sabina Konopińska

      2 C

      edukacja wczesnoszkolna

       

      p. Barbara Jarkiewicz

      3 D

      edukacja wczesnoszkolna

       

      p. Małgorzata Czabrycka

      4 C

      edukacja wczesnoszkolna

       

      p. Małgorzata Tatol

      5 C

      pracownia zajęć specjalistycznych

       

      p. Agnieszka Korowaj-Witek

      6 C

      edukacja wczesnoszkolna

       

      p. Danuta Lasiuk

      7C

       

      edukacja wczesnoszkolna

      p. Krystyna Czerniewska